Bulutklinik yol haritası üzerine

Bu yazıyı Bulutklinik yazılımına gelecek yeni özellikler ve gelişim planlamasını merak eden takipçilerimiz için yazdım. Yolculuğumuza bir sene önce kliniklerin tüm yazılım ihtiyaçlarını tek merkezden çözme hedefi ile başladık. Her geçen gün bu hedefe biraz daha yaklaşıyoruz. Hedefimize yaklaşırken kliniklerin hayatlarını ne kadar kolaylaştırdığımızı görmek bizi ayrıca mutlu ediyor.

  01-03-2017

Günümüzün dijital çağında güncel bilgiye erişilebilirlik bu kadar kolaylaşmışken klinik yönetimi ve izlenebilirliği bu kadar zor olmamalı.

Hasta kaydını yapmak, tahsilatları ve indirimleri tutmak, hasta medikal bilgilerini kaydetme işlerimi yürütürken otomatik olarak benim için oluşturulmuş raporlarım da olmalı. Yığınla istiflenmiş evraklar ve karışık excel tablolarıyla uğraşmamalıyım. Detaylı raporlamalar ile uğraşmamalıyım, raporlar tam benim istediğim gibi, bir bakışta anlamlandırabileceğim şekilde olmalı. Klinik performansının nasıl gittiğini anlık olarak izleyebilmeliyim.

Şunu gururla söyleyebilirim ki verdiğimiz sözün büyük bir kısmını yerine getirdik.

Buluklinik hasta takibinizi yapmanıza, finansal bilgilerini yönetmenize ve en önemlisi tüm medikal branşlar için detaylı kayıt tutmanıza olanak sağlamakta.

Ama tabii ki hala yapacak çok işimiz var ve yol haritamızdaki işlerden bazılarını sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyorum.

İlk olarak belirtmeliyim ki finansal işlemlerinizi yönetebilmeniz için ihtiyacınız olan bazı özellikler üzerinde hala işimiz bitmedi. Anlaşmalı kurum tanımlarında sözleşme girişleri ile operasyon sonrası alacak verecek raporlarının sözleşmeniz çerçevesinde otomatik olarak yapılmasını sağlayacağız.

Üzerinde çalıştığımız ikinci konu ise hastalarınızı da sisteme kolaylıkla dahil edebilmek. Hasta aplikasyonu ile hastalarınıza verdiğiniz reçecete ve order uyum takibini yapabilecek, beslenme ve diyet, kalori bilgileri, aşı takvimi gibi birçok farklı branş için ihtiyaç duyulabilecek bilgiler hastadan alınabilecek.

Üçüncü olarak satınalma ve tedarikçi yönetimini de Bulutklinik üzerinden yapabilecek, satınalma planlamalarınızı yönetebilceksiniz.

Üzerinde çalıştığımız bir diğer konu ise e-fatura entegrasyonu. e-fatura entegrasonu sonrası tedarikçilerinizden gelen evraklar otomatik olarak bulutkinik sisteminde görüntülenebilecek, tıbbi ve sarf malzemele girişlerinizi de kolaylıkla yönetebileceksiniz. Ayrıca hastalarınıza da e-arşiv faturaları oluşturabilecek, e-mail ile faturaları resmi olarak da gönderebileceksiniz.

Gelecekte yapacağımız şeyler elbette bunlar ile sınırlı değil. Sürekli gelişmeye devam ediyoruz. Biz bu geliştirmeleri yaparken mevcut kullandığınız modüller üzerinde ki geliştirmeler de tüm hızı ile devam etmekte.

 

Birçoğunuz geçtiğimiz aylar boyunca bizlerden yeni özellik taleplerinde ve önerilerde bulundunuz. Değerli yorumlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz. Vizyonumuzla en çok örtüşen ve sık gelen talepleri önceliklendirerek iş planımıza alıyoruz. Nerdeyse her hafta yeni özellikler ekliyoruz ve uygulamayı sizin önerileriniz ile daha da iyileştiriyoruz. Lütfen yorum ve önerilerinizi bizlerle paylaşmaya devam edin.

Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın

Ali Hulusi Ölmez

Bulut Klinik

Destek Merkezi
İletişim
Green Global Green Global

Green Global

Tantavi Mh. Estergon Cd. Sur Yapı Exen İstanbul F Blok Kat:19 D:237 İstanbul - Ümraniye