Sitemizde size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.

ISO/IEC 15504 Spice Sertifikasını da Aldık

Dr. Bulutklinik
Kategoriler
Tüm Kategoriler

Her ne kadar sağlık işi yaptığımızı söylesek de aslında bir yazılım firmasıyız. Diğer bir çok yazılım firmasından farkımız, sağlık gibi çok hassas bir sektörde veri yönetimi yapmamızdır. Dünya standartları ile çalışıyoruz ve nihayet bunu belgelendirdik.

 

15504 Spice

Bazen bir ekran tasarlıyoruz, bazen kocaman bir modül, bazen de bir ekrana küçük bir alan ekliyoruz. Sizden gelen talepleri sürekli değerlendiriyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz. 

Bulutklinik her geçen gün daha da büyüyor. Şimdi Sağlık.Net, Medula, e-Fatura gibi bir çok ek modülü de yayına aldık. Tüm bu geliştirme işlemleri yoğun çabalar ve hassasiyet ile gerçekleştiriliyor. Çünkü yaptığımız işte hatalar asla kabul edilebilir değil. 

Dünya standartlarında bir iş yapıyoruz ve nihayet bunu belgelendirdik. 

Bu belgelendirme ile analizden geliştirmeye, testten uyarlamaya, proje yönetiminden risk yönetimine kadar tüm süreçlerimizi uluslararası standartların gerektirdiği olgunluk seviyesinde yürüttüğümüzü göstermiş olduk.

 

Halihazırda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerimiz var. Bir firmanın ISO 15504 SPICE sertifikasına sahip olması onun uluslararası standartlarda yazılım yapan, tüm yazılım süreçlerini bu standarda uygun yöneten yetkinlikte bir firma olduğunu gösteriyor. Bu bizim için çok önemliydi.

 

Belgelendirmenin detaylarında TSE nin web sitesi üzerinden bakabilirsiniz.

 

Bulutkliniği hemen Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın

 

Dr. Bulutklinik
Paylaş: