Sitemizde size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum.

Bulut’ta Diyet Danışmanlığı

Beslenme ve Diyet kliniklerimiz için geliştirdiğimiz "Beslenme ve Diyet" modülü yayına girdi. Üstelik hasta etkileşimleri ile birlikte. 

Dr. Bulutklinik

Sağlıklı beslenme ve diyet sadece zayıflamak için değil, bir çok farklı tedavi işlemine ek olarak uygulanması gereken bir işlemdir. 

"Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" diye bir atasözümüz bile var. Sağlıklı olmanın altın anahtarıdır sağlıklı beslenme.

Bulutklinik medikal takip, klinik yönetimi, hasta bilgileri gibi bir çok modül zaten yüzlerce klinik tarafından kullanılmakta. Bu özelliklerin yanına bir de diyet takibi için yepyeni bir modülümüz eklendi. 

Sistemde bir çok besin listesi yer alıyor. Diyetisyenler diledikleri an kolaylıkla yeni besinleri sisteme ekleyebiliyorlar.

Diyet listeleri oluşturulabiliyor, bu listeler danışanlara eklenebilip, revizyonlar kolaylıkla yapılabiliyor.

 

Mobil uygulamalarımız ile danışanlar günlük aldıkları kalorileri, günlük yürüyüş bilgilerini, kilo takipleri gibi sağlık bilgilerini cep telefonları ile kaydedebilirler. Doktorlar da bu bilgilere Bulutklinik ekranlarından rahatlıkla ulaşabiliyor.

 

Eğer hala Bulutkliniği kullanmıyorsanız tüm bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olmak için;

Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın

Dr. Bulutklinik
Paylaş: